| TECHNICAL INFORMATION | |
|---|---|
| Glass | Clear with internal mirror |
| Beam Angle | 45° |
| Material | Aluminium |
| Finish | Any custom RAL colour |
| Weight | 15.5g |
| Ferrule Size | M8 |
| Fibre Sizes | 2mm to 6mm |
| TECHNICAL INFORMATION | |
|---|---|
| Glass | Open Mirror |
| Beam Angle | 45° |
| Material | Stainless steel |
| Finish | Any custom RAL colour |
| Weight | 15.5g |
| Ferrule Size | 8mm smooth |
| Fibre Sizes | 2mm to 6mm |